Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Začíná předprodej na Čtyřlístek

11.11.2017
čtenost 396

NÁCHODSKÝ SWING UVÁDÍ - V sobotu 11. listopadu ve 12 hodin bude spuštěn předprodej vstupenek na skvělé představení pro všechny generace.

Začíná předprodej na Čtyřlístek

Letošní kulturní sezónu Náchodský SWING uvádí jsme vám tradičně představili v říjnovém vydání. První událost - zcela vyprodanou komedii Líbánky na Jadranu s Evou Holubovou a Bobem Kleplem už máme za sebou, ale čekají nás ještě čtyři krásné večery. Ve čtvrtek 11. ledna to bude vynikající představení Čtyřlístek, které je určeno pro diváky od tří let a zaručeně pobaví i starší generace. Vždyť téměř všichni jsme svého času cestovali v představách do Třeskoprsk i k Blaťáku, do středověku i do hlubin oceánu. Královéhradecké Klicperovo divadlo přiveze do Náchoda pot-pourri všech zásadních fetišů: nebudou chybět roboti, zmenšovací pilulky ani yetti! Nové dobrodružství přivede na jeviště kromě ústřední čtveřice také čtyři rozverné dámy, třeskoprského souseda nebo tajemného Tomáše z Rýmařova, který do Čtyřlístku kdysi psával dopisy a zasílal obrázky. Důležitým prvkem inscenace je postava Míši, typického „Husákova dítěte“, holčičky, která je doma často sama a před našima očima utíká do světa fantazie svého milovaného kresleného seriálu.

V sobotu 24. března se přesuneme na zámek do Nového Města nad Metují, kde svůj comeback stvrdí skvělá kapela, která si nově říká minus123minut. Vznikla v roce 1997 v Pardubicích a už o dva roky později získala Cenu Anděl v kategorii Objev roku. Přišla s hudbou, která v sobě má spoustu vlivů, je nápaditá a hravá a propojuje v sobě jazz, blues, funky i world music. Kapela zahraje skladby ze své historie, ale samozřejmě nabídne i novinky.

                         Pozvánka na loňské comebackové tour

V dubnu budeme pokračovat opět v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě, kam 13. přijede jedinečná Bára Hrzánová jako osmiletá Helenka Součková. Představení Hrdý Budžes je už vyprodané. Vrcholem devátého ročníku naší kulturní sezóny bude šansonový koncert báječná Szidi Tobias, kterou si rozhodně nenechte ujít v neděli 20. května v divadle v Červeném Kostelci.

Vstupenky jsou k dispozici na www.kupvstupenku.cz. V sobotu 11. listopadu ve 12 hodin bude zahájen předprodej na Čtyřlístek a 1. prosince na koncert minus123minut. Další informace o kulturní sezóně najdete na www.nsuvadi.cz. Vítejte v dobré společnosti.

Hana Stoklasová
NachodskySWING.cz
Foto: Patrik Borecký

Čtěte také