Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Divadelníci chystají nové premiéry, v Novém Městě obnovují soubor

4.10.2017
čtenost 489

ČERVENÝ KOSTELEC, HRONOV - Oblíbené amatérské soubory pilně zkouší nová představení. Na premiéry se diváci mohou těšit už v říjnu a listopadu.

Divadelníci chystají nové premiéry, v Novém Městě obnovují soubor

Divadelní soubor Na tahu z Červeného Kostelce zkouší novou hru. Oblíbená komedie Neila Simona Bosé nohy v parku o tom, jak důležité je procházet se bosky v parku, když chceme s tím druhým projít celým životem, bude mít v Divadle J. K. Tyla premiéru 21. října. Hru režíruje Zdena Fabiánová a v inscenaci hraje Jana Polášková, Tomáš Rosa, Helena Binterová, Jan Brož a Ivo Fanta.

Premiéru chystají také v Hronově. Divadelní soubor Jiráskova divadla sehraje 18. listopadu klasickou komedii Williama Shakespeara Sen noci svatojánské pod režijním vedením Miroslava Lelka. V athénském lese uvidíte Richarda Kašpara, Lucii Peterkovou, Cyrila Šourka, Pavla Zuzka, Vladimíru Rouskovou a mnohé další.

A po letech to vypadá na obnovení amatérské scény i v Novém Městě nad Metují. Tam v září proběhlo setkání několika nadšenců a první zkouška bude ve středu 4. října od 18 hodin v Kině 70. A další herci jsou stále vítáni.

Redakce
NachodskySWING.cz

Čtěte také