Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Zámek chystá pohádkové prohlídky, Strašidlení i koncert klasické hudby

3.10.2017
čtenost 532

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ - Zámek rodiny Bartoň-Dobenín ani v říjnu nezahálí a chystá pro návštěvníky zajímavé akce.

Zámek chystá pohádkové prohlídky, Strašidlení i koncert klasické hudby

Zámek v Novém Městě nad Metují ani s příchodem podzimu nezavírá své brány. V říjnu bude otevřen o víkendech a státním svátku, a to od 10 do 16 hodin. Přístupný je první prohlídkový okruh Zámecké interiéry, věž Máselnice i zahrada. Druhý prohlídkový okruh Od půdy po sklep bude možné navštívit pouze po předchozí objednávce pro nejméně deset osob.

Kromě klasických prohlídek jsou ve dnech 12. a 13. října zvány mateřské a základní školy na speciální pohádkové prohlídky spojení s představením O zakleté princezně a v sobotu 14. října se uskuteční tradiční Zámecké strašidlení, tedy strašidelné prohlídky s hudbou a světelnými a zvukovými efekty. Na oba programy je nutná rezervace na telefonním čísle 604 381 520.

Na své si přijdou i milovníci klasické hudby. V neděli 22. října v 17 hodin začne ve velkém sále zámku jeden z koncertů Mezinárodního hudebního festivalu F. L. Věka, na kterém vystoupí za doprovodu klavíristy Jaroslava Šarouna pěvec Richard Novák. Vstupenky jsou k dispozici v síti Kupvstupenku.

Redakce
NachodskySWING.cz

Čtěte také