Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Dvacet pivovarů, Václav Neckář, Voxel, Vypsaná fiXa nebo Miloš Meier. Pivobraní vypukne už v sobotu

17.7.2018
čtenost 2875

NÁCHOD - Už 7. ročník oblíbených pivních slavností se na Masarykově náměstí odehraje v sobotu 21. července.

Dvacet pivovarů, Václav Neckář, Voxel, Vypsaná fiXa nebo Miloš Meier. Pivobraní vypukne už v sobotu

Tradičně třetí červencovou sobotu se mohou milovníci tekutého chleba těšit na náchodské Pivobraní. Sedmý ročník oblíbené akce se uskuteční už 21. 7. v samotném centru Náchoda na Masarykově náměstí. Letos budou návštěvníci moct degustovat pivo z celkem dvaceti pivovarů, což je v dosavadní historii slavností rekordní počet. Z tradičních značek se bude pít domácí Primátor, Krakonoš z Trutnova, Velkopopovický kozel, Radegast, Svijany nebo Plzeňský Prazdroj. Ještě zajímavější je přehled minipivovarů. V centru Náchoda se představí Kohutka z Vyšních Lhot, Trautenberk z Horní Malé Úpy, Pivovar Rychnov, Létající pivovar Černý Potoka z Jičína, Řemeslný pivovar Clock z Potštejna, Létající Chroust, hořický JungBerg, z Vrchlabí přijedou Rodinný pivovar Hendrych a Krkonošský Medvěd, královéhradecký Klenot, Tambor ze Dvora Králové, Sedlčanský Krčín, Lounský Žejdlík a Raven z Plzně.

plakát pivobraní

Také hudební program slibuje nabídku, ze které si vybere každý. Událost bude zahájena v pravé poledne a první kapela Nabran Kutah hrábne do strun o hodinu později. V 15 hodin roztančí náměstí hronovský cirkus Heebie Jeebies a v 17 hodin vystoupí se svou neuvěřitelnou bubenickou show Drumming Syndrome jedinečný Miloš Meier. V 19 hodin zklidní program písničkář Voxel, kterého v půl deváté na pódiu vystřídá česká legenda Václav Neckář se skupinou Bacily. Setmění přinese Vypsanou fiXu a závěr Pivobraní letos obstarají hity australských AC/DC v podání českého revivalu AC/CZ.

Pivobraní fotbálek

I letos se příchozí mohou těšit na turnaj ve stolním fotbálku v životní velikosti a rodinný koutek s různými aktivitami a dílnami. Samozřejmostí je také pestré občerstvení a nealkoholické nápoje. Podrobnější informace najdete na www.pivobrani.eu a na facebookovém profilu Pivobraní. Vstupenky na největší prázdninovou akci v Náchodě koupíte přímo na místě nebo za výhodnější cenu v síti Kupvstupenku.

Hana Stoklasová
NachodskySWING.cz

Čtěte také