Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Do Náchoda míří B-Side Band a Vojtěch Dyk, vstupenky jdou do prodeje

13.12.2018
čtenost 2746

NÁCHOD - Jubilejní desátou kulturní sezónu Náchodský SWING uvádí zahájí to nejlepší, co na české hudební scéně máme.

Do Náchoda míří B-Side Band a Vojtěch Dyk, vstupenky jdou do prodeje

B-Side Band a Vojtěch Dyk, to jsou bezesporu jména, která na české hudební scéně patří na vrchol. A právě jedinečný B-Side Band bandleadera Josefa Buchty a charismatický Vojtěch Dyk zahájí v pondělí 25. února 2019 jubilejní kulturní sezónu Náchodský SWING uvádí a stanou se tak zřejmě náchodskou hudební událostí roku.

Osmnáct špičkových instrumentalistů překvapuje návštěvníky koncertů vedle jazzových standardů a dobře známých skladeb originálními swingovými úpravami hitů rockových i populárních. Exkluzivní spojení se zpěvákem, hercem a performerem Vojtěchem Dykem je jedním z nejžádanějších a nejsledovanějších projektů současnosti. Společně absolvovali už šest úspěšných turné s plně vyprodanými koncerty i v mnohatisícových halách. Superstar světového jazzu Kurt Elling, který je kritikami považován za nejlepšího jazzového zpěváka na světě, označil Dyka za jednoho z nejtalentovanějších zpěváků současné generace.

Předprodej vstupenek začne v pátek 14. prosince v 19 hodin v síti Kupvstupenku. Vstupenky bude možné pořídit buď online a zaplatit kartou nebo převodem, nebo fyzicky zakoupit v kavárně Škvorecký Café (Komenského 1203 v Náchodě), kde budou k dispozici v pátek od 19 do 21 hodin, v sobotu a v neděli od 9 do 12 hodin. Prodej v informačních centrech a rezervace s osobním vyzvednutím budou zahájeny v pondělí 17. prosince v 8 hodin. Vstupné od 1190 korun.

Redakce
NachodskySWING.cz
Foto archiv B-Side Bandu

Čtěte také