Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Ve Škvorecký Café se promítal dokument z výpravy do Peru

24.3.2019
čtenost 281

NÁCHOD - V sobotu 23. března bylo Škvorecký Café nacpané k prasknutí. Promítal se film Jump´n Travel Peru.

Ve Škvorecký Café se promítal dokument z výpravy do Peru

Osobnost březnového Swingu Jan Jenka zavítala v sobotu 23. března společně se svým parťákem Lukášem Kuldou do Škvorecký Café v Náchodě. Freerunneři a cestovatelé, kteří dvě svoje vášně proměnili v projekt Jump´n Travel, přivezli do kavárny časopisu Náchodský SWING svůj nejnovější film z Peru. Ve čtyřicetiminutovém dokumentu provedli rodáci z Police nad Metují a Červeného Kostelce téměř šedesátku diváků svou dobrodružnou expedicí po daleké Jižní Americe, na které se museli popasovat s nadmořskou výškou, nebezpečnou havětí i místními nepokoji.

peru kluci

Skvělá atmosféra pokračovala v nabité kavárně i při besedě po promítání, kdy se návštěvníci mohli cestovatelů vyptat na vše, co je zajímalo. Připravena byla také prodejní výstava fotografií z Peru.

peru ještě

Škvorecký Café zve i na další akce. Například už v pátek 29. března zavítá do kavárny historik Richard Švanda, aby v návaznosti na rubriku Toulky historií v březnovém vydání Swingu povyprávěl o začátku protektorátu v našem regionu. Vstupenky jsou k dispozici na www.kupvstupenku.cz

              Dokument Hiphop-erace promítne Škvorecký Café v pátek 5. dubna, vstup je volný

V pátek 5. dubna je v plánu promítání dokumentárního filmu Hiphop-erace, který diváky zavede mezi novozélandské seniory. Ti se i přes blížící se devadesátku rozhodli zúčastnit hiphopové taneční soutěže a dotáhnout to až do Las Vegas. Vstup na promítání je volný, rezervace míst je možná na telefonním čísle 775 552 828 nebo na facebookovém profilu kavárny.

Hana Stoklasová
NachodskySWING.cz

Čtěte také