Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Pivobraní hlásí dva nové přírůstky, degustovat se tak bude z píp čtrnácti pivovarů

17.7.2019
čtenost 536

NÁCHOD - Už v sobotu 20. července vypukne na Masarykově náměstí další Pivobraní. Pivo poteče proudem a hrát bude Škwor, Ivan Mládek nebo Pokáč.

Pivobraní hlásí dva nové přírůstky, degustovat se tak bude z píp čtrnácti pivovarů

Návštěvníci osmého ročníku náchodského Pivobraní se mají nač těšit. V sobotu 20. července se v rámci oblíbené akce uskuteční degustace z píp čtrnácti pivovarů včetně jednoho polského. Za pověstnou minutu dvanáct se totiž přihlásily ještě minipivovary Beránek ze Stěžer u Hradce Králové a Nomád z Děčína. Své sudy narazí také Tambor ze Dvora Králové nad Labem, Trautenberk z Pomezek, Krkonošský Medvěd z Vrchlabí, pražský Chroust, Radegast, Krakonoš z Trutnova, Velkopopovický kozel, plzeňský Raven, Svijany a Kočovný Kozi z Brna. Prezentovat se bude pochopitelně i domácí Primátor a mezinárodní zastoupení obstará polský pivovar Pivovsky.

pivobraní plakát

Také hudební program láká na zajímavá jména. Jako první hrábnou do strun ve 13 hodin hoši z Warování, v 15 hodin je vystřídá kapela Natural, která jistě zahraje i svůj největší hit Já na to mám. V 17 začne show skupiny Škwor, v 19 vystoupí písničkář Pokáč, po něm legendární Banjo Band Ivana Mládka, pak Jakub Děkan s kapelou a před půlnocí roztančí Masarykovo náměstí cirkus Heebie Jeebies. Zábavu obstará také oblíbený „stolní fotbálek" v životní velikosti, aktivity typu bumperball, které za kostelem připraví Duha Bartoňka, a v akci bude i airbrush, tedy dočasné tetování.

Další informace jsou k dispozici na www.pivobrani.eu a facebookovém profilu Pivobraní. Vstupenky je možné zakoupit do pátku 19. července za zvýhodněnou cenu v regionálních informačních centrech a on-line na www.kupvstupenku.cz, k dispozici budou i na místě.

Hana Stoklasová
NachodskySWING.cz

Čtěte také