Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Jíšová a Jíchová, březnový SWING ovládly dvě dámy

6.3.2020
čtenost 155

Březnový SWING je pro své čtenáře připraven na odběrných místech.

Jíšová a Jíchová, březnový SWING ovládly dvě dámy

Aktuální vydání časopisu Náchodský SWING je pro své čtenáře k dispozici na odběrných místech po celém Kladském pomezí. Titulní stranou a rubrikou Zpovědnice zve na koncert Pavlíny Jíšové, která vystoupí společně se svou dcerou Adélou Jonášovou a zetěm Oldou Bohadlem v Městském divadle v Náchodě. Stane se tak 17. března.

Další dámou březnového čísla je milovnice první republiky Vladimíra Jíchová z Náchoda, která se stala Osobností SWINGU a má na svědomí aktuální krásnou výstavu Staré dobré časy aneb Krása první republiky ve výstavní síni Muzea Náchodska. Většina vystavených artefaktů pochází z její bohaté sbírky a většinu z nich také sama zrestaurovala. Řeč přišla i na její „medvědí výlohy", do kterých ve svém krámku v Komenského ulici v Náchodě pro potěchu kolemjdoucích aranžuje dobově oblečené plyšové medvídky.

Příběh patří Kirku Douglasovi, Toulky historií regionálním hudebním uskupením, Filmové milníky se věnují prvním hororům, Tip na výlet zve do tajemného podzemí, a protože jaro ťuká na dveře, připraven je i přehled turistických pochodů. Samozřejmostí jsou i další pravidelné rubriky včetně mnoha pozvánek.

Březnové vydání si můžete nalistovat také ZDE

Příjemné počtení přeje Hana Stoklasová

Čtěte také