Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Festival zážitků přiblíží regionální tradice

10.2.2020
čtenost 246

KLADSKÉ POMEZÍ - Letní prázdniny budou opět patřit Festivalu zážitků. Třetí ročník bude poslední.

Festival zážitků přiblíží regionální tradice

V červenci a v srpnu letošního roku se v Kladském pomezí opět uskuteční Festival zážitků. Jeho třetí ročník bude zároveň ročníkem posledním. Na české i polské straně budou veřejnosti představeny zapomenuté i stále živé regionální tradice. Návštěvníci se seznámí s nejrůznějšími řemesly, regionálními zvyky či tradičními pokrmy a jejich přípravou.

Nachystáno je devět různých zážitkových akcí na každý den v týdnu. Opakovat se budou v týdenních cyklech po dobu celé letní sezóny. Opět se bude soutěžit o věcné ceny, a pro toho, komu se podaří jako prvnímu navštívit sedm festivalových míst, je připraven zcela mimořádný zážitek. Všechny festivalové aktivity jsou zdarma a konají se za jakéhokoliv počasí.

Program festivalu i další informace budou postupně zveřejňovány na webu www.festivalzazitku.cz a na sociálních sítích Kladského pomezí. Každoročně je vydáván také přehledný katalog, který slouží jako průvodce festivalem. První zájemci si jej mohli vyzvednout na veletrhu cestovního ruchu ITF Slovakiatour v Bratislavě, v regionálních informačních centrech bude k dispozici během jarních měsíců.

Redakce
NachodskySWING.cz

Čtěte také