Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Soutěž Česko zpívá hledá další talenty

5.2.2020
čtenost 277

TRUTNOV - Mladí talentovaní zpěváci mají poslední možnost přihlásit se do soutěže Česko zpívá 2020.

Soutěž Česko zpívá hledá další talenty

ČESKO ZPÍVÁ 2018 - Kamila Nývltová a Osmany Laffita s vítězkou Zuzanou Bankovou

Mladí talentovaní zpěváci mají posledních pár dní na odeslání své přihlášky do 13. ročníku pěvecké soutěže ČESKO ZPÍVÁ 2020, která je určená začínajícím sólistům od 9 do 26 let.  Uzávěrka je totiž už 10. února. 

„Jsem moc pyšná na všechny naše soutěžící a moc se těším, že letos opět objevíme další nádherné talenty a pomůžeme jim prosadit se,“ říká patronka projektu, zpěvačka Kamila Nývltová, která soutěž představí v pátek 7. února také divákům pořadu Sama doma.

Pěvecké klání má čtyři soutěžní kola a je vyhlašováno pro dvě věkové kategorie (sólisté 9 – 14 let, sólisté 15 – 26 let). Zpěváci se do soutěže hlásí prostřednictvím elektronického formuláře, kam vloží kromě údajů o sobě i nazpívanou soutěžní nahrávku. Ze všech zaslaných nahrávek vybere odborná porota v základním kole postupující soutěžící, kteří se budou už naživo prezentovat v dalších kolech. Výběrové kolo se uskuteční začátkem března v Praze, semifinále a finále 2. a 3. dubna v trutnovském Uffu, kde se na soutěžící bude těšit porota ve složení Leona Machálková, Renata Drössler, Petr Bende, Sebastian, Peter Pecha, Gábina Partyšová, Osmany Laffita nebo produkční Hudebního divadla Karlín Jan Křehla a další.

Úspěšní účastníci mohou získat kromě cen také možnost veřejně prezentovat svůj talent, setkat se s osobnostmi české hudební scény, užít si jedinečnou povzbuzující atmosféru nebo navázat nová přátelství.

Online přihlašovací formulář a pravidla a podmínky účasti naleznete zde

Redakce
NachodskySWING.cz

Čtěte také