Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Na smrti dvou lidí v Teplicích nad Metují se nepodílela třetí osoba

19.6.2017
čtenost 555

TEPLICE NAD METUJÍ - Podle dosavadního vyšetřování tragické události ze začátku června došlo v obci k vraždě a sebevraždě.

Na smrti dvou lidí v Teplicích nad Metují se nepodílela třetí osoba

V sobotu 3. června došlo v Teplicích nad Metují k tragické události. V jednom z domů nalezli přivolaní policisté těla jednapadesátileté ženy a padesátiletého muže. Prvotním ohledáním byla zjištěna vážná bodnořezná poranění a nic nenasvědčovalo tomu, že by za smrt dvou lidí byla zodpovědná třetí osoba, což potvrzuje i dosavadní vyšetřování.

"Na daném případu stále intenzivně pracují krajští kriminalisté ve spolupráci s kriminalistickými experty a soudními znalci různých odvětví, včetně soudních lékařů. Probíhá vyhodnocování zajištěných stop z místa tragédie a jejich následné expertizní zkoumání. Rovněž čekáme na vyhotovení znaleckých posudků. V současné době však můžeme s velmi vysokou mírou pravděpodobnosti uvést, že na smrti manželského páru neměla podíl jiná třetí osoba. Dle dosud zjištěných informací vše směřuje k verzi vraždy a následné sebevraždy. Násilného jednání na ženě se tak měl dopustit muž, který si poté sáhl na svůj život," sdělil policejní mluvčí Jan Čížkovský.

Redakce
NachodskySWING.cz

Čtěte také