Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Nehodu způsobil pavouk na předním skle

12.7.2017
čtenost 1336

NÁCHOD - V pondělí 10. července večer došlo na Plhově k nehodě. Řidička narazila do dopravní značky na středovém ostrůvku.

Nehodu způsobil pavouk na předním skle

Dopravní policisté vyjížděli v pondělí 10. července o půl osmé večer k nehodě osobního automobilu, který narazil do dopravní značky na středovém ostrůvku v Kostelecké ulici v Náchodě. Řidička osobního vozu Peugeot jedoucí ve směru od Horní Radechové najela na střed vozovky a narazila do dopravní značky na středovém ostrůvku. Dechová zkouška na alkohol, které se řidička na místě podrobila, byla negativní, technická závada nebyla zjištěna ani uplatněna. A co tedy stálo za nehodou? „Řidička vypověděla, že se okamžik před nehodou snažila při jízdě vymést pavouka z předního skla. Zřejmě se přitom přestala naplno věnovat řízení a strhla volant do středu vozovky, kde najela na ostrůvek a poškodila dopravní značku," upřesnila policejní mluvčí Eva Prachařová.

nehoda pavouk auto

Na voze vznikla hmotná škoda ve výši 25 tisíc korun, na značce byla vyčíslena na 5 tisíc. Dopravní policisté vyřešili nehodu na místě uložením blokové pokuty řidičce ve výši 500 korun.

Redakce
NachodskySWING.cz

Čtěte také