Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Policisté rozjeli pátrání po osmiletém školákovi

6.10.2017
čtenost 708

POLICE NAD METUJÍ - Policie dostala ve středu 4. října avízo o pohřešovaném chlapci. Než stačila rozjet pátrání, školák se v pořádku vrátil.

Policisté rozjeli pátrání po osmiletém školákovi

Pátrání po osmiletém školákovi už začínali ve středu 4. října organizovat policisté na Policku, neboť na linku 158 zavolala o půl šesté maminka chlapce, že se hoch dosud nevrátil ze školy. Naštěstí mohli pátrání brzy odvolat.

Chlapec, který denně dojíždí autobusem, měl být doma už před třetí odpoledne. Domů ale do půl šesté nedorazil a neměl u sebe mobilní telefon. „Policejní hlídka okamžitě vyrazila na kontrolu chlapcovy trasy a za zjišťováním informací, kdo hocha viděl naposled. Operační důstojník už stahoval i další hlídky z okolí. Než stačil celé pátrání zorganizovat a zapojit i ostatní složky integrovaného záchranného systému, malý cestovatel se našel. Znovu volala maminka, že chlapec po škole zašel ke svému kamarádovi, kde se zapomněl a domů ho přivezla kamarádova maminka," upřesnila policejní mluvčí Eva Prachařová.

Policisté tak mohli odvolat všechna opatření. Ještě předtím se však hlídka přesvědčila o tom, že hoch v naprostém pořádku dorazil domů.

Redakce
NachodskySWING.cz

Čtěte také