Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Muž zhruba deset let fyzicky napadal svou družku

29.9.2017
čtenost 622

NÁCHODSKO - Policisté se zabývají případem letitého fyzického týrání. V těchto dnech ho přišla nahlásit čtyřiašedesátiletá žena.

Muž zhruba deset let fyzicky napadal svou družku

Případem dlouhodobého domácího násilí na Náchodsku se zabývají policisté z náchodské kriminální policie. Policistům jej přišla v minulých dnech nahlásit čtyřiašedesátiletá žena, která vypověděla, že násilné chování svého druha musela snášet přibližně deset let. Fyzické násilí a napadání se podle jejích slov natolik vystupňovalo, že se nakonec bála pobývat ve společné domácnosti. Muž ji v nepravidelných intervalech po dobu jejich soužití, převážně vždy v podnapilém stavu, fyzicky napadal strkáním, bitím a kopáním a házel po ní různými předměty. Po těchto agresivních výpadech, při kterých žena utrpěla různá poranění, musela vyhledat lékařské ošetření.

„Na základě zjištěných skutečností policisté muže ze společné domácnosti okamžitě vykázali a následně proti němu také zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin týrání osoby ve společném obydlí. Podle zákona muži hrozí trest odnětí svobody v délce dvou až osmi let," dodala policejní mluvčí Eva Prachařová.

Redakce
NachodskySWING.cz

Čtěte také