Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

K dopravní nehodě u Klen letěl i vrtulník

15.3.2018
čtenost 1646

KLENY - Ve středu 14. března odpoledne došlo na hlavním tahu na Náchod k dopravní nehodě, při níž byla jedna osoba vážně zraněna.

K dopravní nehodě u Klen letěl i vrtulník

K dopravní nehodě s jedním těžkým a jedním lehkým zraněním došlo ve středu 14. března kolem půl čtvrté odpoledne na hlavní silnici 1/33 mezi Náchodem a Českou Skalicí u obce Kleny. „Řidič osobního vozu Audi A4 jedoucí po vedlejší silnici odbočoval vlevo na hlavní na Českou Skalici. Z dosud neznámého důvodu vjel přímo do jízdní dráhy vozidla BMW 328i, jedoucímu po hlavní silnici od České Skalice na Náchod. Následně došlo ke střetu obou vozidel. Oba vozy byly obsazeny pouze řidiči. Řidič z vozu Audi ve věku 31 let utrpěl těžké zranění, se kterým byl letecky transportován do hradecké fakultní nemocnice, řidič BMW ve věku 38 let zranění lehké," upřesnila policejní mluvčí Eva Prachařová.

Na obou vozech byla škoda ve výši zhruba 70 tisíc korun. Dechové zkoušky ani u jednoho z řidičů neprokázaly přítomnost alkoholu.

Kvůli nehodě byla doprava na hlavním tahu Náchod-Hradec Králové blokována na několik hodin a řidiči museli využívat náhradní trasy přes Červený Kostelec a Nové Město nad Metují.

Redakce
NachodskySWING.cz
Foto archiv HZS KHK

Čtěte také