Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Rekordní výtěžek Dobročinného bazaru podpoří rodinu nemocné Jarušky

19.3.2018
čtenost 927

NÁCHOD - Minulý týden se uskutečnil tradiční Dobročinný bazar. Rekordní výtěžek putuje rodině Ježkových z Náchoda.

Rekordní výtěžek Dobročinného bazaru podpoří rodinu nemocné Jarušky

V Náchodě se v minulém týdnu pod hlavičkou Církve bratrské a v jejích prostorách v Purkyňově ulici uskutečnil další Dobročinný bazar. Veřejnost mohla v pondělí věnovat oblečení, obuv, hračky, knížky, časopisy, dárky a vše, co by ještě mohlo někoho potěšit nebo mu posloužit, a od úterý do pátku bylo možné věnované předměty zakoupit. Rekordní výtěžek z podzimu, který byl 121 tisíc korun, byl opět překonán!

„Prožili jsme opět velmi požehnaný týden. S radostí a vděčností můžeme vyhlásit výsledek letošního jarního Dobročinného bazaru. Díky Bohu a díky všem dobrovolníkům, darujícím i nakupujícím dosáhl výtěžek neuvěřitelných a krásných 133 500 korun," uvedly na facebookovém profilu bazaru organizátorky.

Celá částka bude nyní poukázána prostřednictvím Nadačního fondu Bělobrádek rodině Ježkových z Náchoda a bude využita na bezbariérové úpravy bydlení pro jejich dvanáctiletou Jarušku. Ta trpí nepříjemným vzácným onemocněním - mukopolysacharidózou IV. typu, která mimo jiné způsobuje poruchy růstu.

Redakce
NachodskySWING.cz

Čtěte také