Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Cizinec fyzicky napadl svého krajana, mladý muž na následky zranění zemřel

9.8.2018
čtenost 1266

HRONOV - V úterý 7. srpna došlo k potyčce dvou cizinců, po které zemřel třiadvacetiletý mladík.

Cizinec fyzicky napadl svého krajana, mladý muž na následky zranění zemřel

V úterý 7. srpna před 20. hodinou přijali policisté na tísňovou linku informaci o úmrtí třiadvacetiletého muže v bytě jednoho domu v Hronově. Na místo se ihned dostavili policisté z Hronova a Náchoda. Přivolaný lékař konstatoval smrt.

„Za účelem přesné příčiny smrti byla nařízena soudní pitva. V průběhu intenzivního prověřování tohoto případu policisté zjistili závažné okolnosti, které vyústili v zadržení podezřelého osmnáctiletého cizince. Případ si převzali policisté z Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje, kteří jej následně obvinili ze zvlášť závažného zločinu ublížení na zdraví s následkem smrti," sdělila policejní mluvčí Lenka Burýšková.

Na základě šetření vyšlo najevo, že mezi muži, kteří se znali, mělo ráno dojít k osobnímu sporu. Obviněný zřejmě svého krajana fyzicky napadl v práci, a to tak, že jej opakovaně bil pěstí. Tím mu měl způsobit zranění, v důsledku kterého ještě téhož dne třiadvacetiletý muž zemřel.

„Že poškozený zemřel na základě úrazu, předběžně potvrdila i provedená pitva. Obviněný se k fyzickému konfliktu přiznal," dodala mluvčí.

Policie podala podnět na podání návrhu na vazební stíhání osmnáctiletého muže. Za uvedené jednání mu hrozí odnětí svobody od 5 do 10 let.

Redakce
NachodskySWING.cz

Čtěte také