Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Divadelnice přišla o batoh, doklady, peníze, mobil i vstupenky

9.8.2018
čtenost 676

HRONOV - Krádeže se nevyhýbají ani festivalu Jiráskův Hronov. Své o tom ví sedmnáctiletá studentka, které někdo vzal batoh.

Divadelnice přišla o batoh, doklady, peníze, mobil i vstupenky

V úterý 7. srpna krátce po 13. hodině přišla policistům v Hronově oznámit sedmnáctiletá studentka, že jí někdo odcizil batoh. Dívka mužům zákona sdělila, že do Hronova přijela minulý pátek na festival a po celou dobu měla prý batoh stále u sebe. K samotné krádeži prý došlo zřejmě okolo pondělní půlnoci poté, co se s kamarádkami rozhodla posedět na travnaté ploše Freiwaldova náměstí a batoh prý ponechala na chvíli odložený za svými zády. V batohu měla uložený mobilní telefon, finanční hotovost, doklady a také prý několik vstupenek do divadla a šeky na kulturní akce.

„Krádeží dívce vznikla předběžná škoda vyčíslená na více jak 23 tisíc korun. Policisté následně ohledali místo činu a provedli šetření mezi osobami, které se v blízkosti nacházely. Současně zahájili úkony trestního řízení pro přečin krádeže s trestní sazbou až na dvě léta," sdělila policejní mluvčí Lenka Burýšková.

Redakce
NachodskySWING.cz
Ilustrační foto

Čtěte také