Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Kamiony zůstaly stát, dopravu musela regulovat policie

9.2.2018
čtenost 857

NÁCHOD - Policisté museli v pátek 9. února dopoledne opět řešit dopravní komplikace.

Kamiony zůstaly stát, dopravu musela regulovat policie

Náchodští policisté dnes dopoledne opět řešili komplikace v dopravě. Stejně jako včera navečer se v Náchodě tvořily kolony vozidel, protože polské celní orgány v době od 9 do 12 hodin kontrolovaly v prostoru bývalého hraničního přechodu nákladní dopravu. Provoz kamionů se tak ve městě nejprve výrazně zpomalil a posléze zastavil. Protože se kolony vozidel vytvářely na české straně, policejní hlídky regulovaly dopravu po celém městě i na příjezdu k hranicím.

„Abychom zachovali průjezd městem a do ostatních směrů, kamiony jsme shromažďovali v několika pruzích před hranicemi a také před vjezdem do města. Podle našich informací budou kontrolu nákladních vozidel polští celníci provádět v nepravidelných časových intervalech i o nadcházejícím víkendu a na začátku příštího týdne. Proto by se řidiči, kteří se v tu dobu chystají projíždět Náchodem a do Polska, měli připravit na to, že je může potkat i menší či větší zdržení," upozornila policejní mluvčí Eva Prachařová.

Policejní hlídky budou však dopravní situaci monitorovat a v případě tvoření kolon či jakýchkoli komplikací začnou dopravu okamžitě regulovat.

Redakce
NachodskySWING.cz
Ilustrační foto

Čtěte také