Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Senior zřejmě nedal přednost, nehoda skončila tragicky

11.1.2019
čtenost 606

DOLANY - K první letošní tragické nehodě na Náchodsku došlo ve čtvrtek 10. ledna. Při srážce dvou aut zemřel pětasedmdesátiletý muž.

Senior zřejmě nedal přednost, nehoda skončila tragicky

Ve čtvrtek 10. ledna ve 12.55 hodin došlo na Náchodsku k letošní první nehodě s tragickým koncem. Nehoda se stala na křižovatce mezi obcemi Sebuč a Dolany.

„Řidič osobího vozidla Ford Kia ve věku sedmdesát pět let, jedoucí po vedlejší silnici z dosud nezjištěných příčin s největší pravděpodobností nedal přednost v jízdě po hlavní silnici zprava jedoucímu vozidlu VW Touareg, řízenému pětatřicetiletým řidičem se spolujezdkyní a dvěma nezletilými dětmi. V prostoru křižovatky se oba vozy střetly. Při nehodě bohužel zemřel pětasedmdesátiletý řidič fordu, osádka touaregu utrpěla zranění, s nimiž byla transportována a ošetřena v náchodské nemocnici," upřesnila policejní mluvčí Eva Prachařová.

Mladší řidič nebyl pod vlivem alkoholu, u zemřelého muže byla nařízena pitva. Přesné příčiny nehody a míra jejího zavinění jsou předmětem dalšího vyšetřování náchodských dopravních policistů a kriminalistů.

Redakce
NachodskySWING.cz

Čtěte také