Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Kriminalisté obvinili jednašedesátiletou ženu z vraždy

12.2.2020
čtenost 1168

NÁCHODSKO – Dne 23. ledna došlo za nejasných okolností k úmrtí devadesátileté ženy. Policie nyní obvinila z vraždy její příbuznou.

Kriminalisté obvinili jednašedesátiletou ženu z vraždy

Kriminalisté v těchto dnech objasnili úmrtí, ke kterému došlo 23. ledna v jedné z obcí na Náchodsku. Tehdy vyjížděli na základě telefonického oznámení k náhlému úmrtí do jednoho z rodinných domů, kde nalezli devadesátiletou ženu bez známek života a jednašedesátiletou ženu, kterou si s ohledem na její zdravotní stav převzali do péče na místě lékaři.

„Při následném důkladném ohledání a zadokumentování místa události kriminalisté pojali podezření, že devadesátiletá žena mohla zemřít nikoliv přirozenou, ale násilnou smrtí. Tuto skutečnost rovněž potvrdily i závěry soudní pitvy," uvedla policejní mluvčí Magdaléna Vlčková.

Případ si proto převzali kriminalisté Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje a kvalifikovali jej jako zvlášť závažný zločin vraždy, z něhož nyní obvinili jednašedesátiletou ženu, která zůstává v nemocniční péči. Obě ženy byly v příbuzenském vztahu.

V letošním roce se jedná o první případ dokonané vraždy na území Královéhradeckého kraje.

Redakce
NachodskySWING.cz

Čtěte také