Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Beránek a Vyhlídka chystají novinky

27.4.2021
čtenost 1342

NÁCHOD – Mimo provoz výdejních okének se náchodské restaurace připravují také na znovuotevření.

Beránek a Vyhlídka chystají novinky

Šéfkuchařem restaurace Vyhlídka Resort je Jan Nedělka

Déle než rok se gastronomický svět otřásá v základech. A protože by se nabídka poledního menu na webových stránkách našeho časopisu už téměř rok mohla jmenovat místo „Kam na oběd“ „Kam pro oběd“, rádi bychom vám na následujících řádcích představili aktuality, novinky i plány některých našich partnerských restaurací, které svou nabídku jídel na stránkách Náchodského Swingu zveřejňují. Na novinky z prostředí Beránku jsme se ptali ředitele Pavla Rysa a na Vyhlídku nás zavede za současného nového provozovatele Jana Klimešová.

Hotel U Beránka provoz nepřerušil. Jídlo poskytuje každý všední den v době obědů z výdejního okénka. „Chceme udržet kontakt s Náchoďáky a širší veřejností. Kromě vaření obědů pořádáme také soutěže o naše nové výrobky nebo jídla ze speciální nabídky. Postupně rozšiřujeme restaurační cukrárnu. Naším cílem je navázat na C. K. mocnářství, na naše babičky. Je to o řemeslné práci. Rádi bychom vyráběli klasiku v podobě Sachrova dortu, dobrého štrúdlu, koláčů s drobenkou nebo kremeše. Našim tahounem by měly být domácí čokoládové ručně dělané pralinky a čokolády. Vše dostupné i v dárkovém balení i s dovozem. A samozřejmě výrobky ve tvaru beránka, což je díky názvu hotelu přímo vybízející. Vše opatřené logem a pečetí,“ říká ředitel Beránku Pavel Rys.

beránek sachr                        Beránek rozšiřuje cukrárenskou nabídku

S přicházející sezónou a zrušením vládních opatření bude Beránek rozšiřovat stávající personál. V případě zájmu je více informací na webu www.hotel-beranek.com v sekci Kariéra.

beranek čoko                            Pro hosty chystá také ručně vyráběné čokoládové pralinky

Také Vyhlídka Resort má otevřené výdejní okénko a nabízí i rozvoz jídel.

„V naplnění předsevzetí ,vrátit Vyhlídku Náchodu´ nám zatím brání covid a vládní opatření. My ale nezahálíme a zatím alespoň formou rozvozů a výdejního okénka nabízíme ochutnávku toho, co si hosté budou moci na Vyhlídce dát, jakmile to situace dovolí. Rozvoz i okénko zajišťujeme denně včetně víkendů a aktuální nabídka i podrobné informace jsou k dispozici na www.vyhlidka.cz nebo na facebook.com/vyhlidkaresort.

jídlo vyhlídka
   Nabídka restaurace Vyhlídka Resort je lákavá i ve verzi s sebou

Pevně věříme, že už to nebude dlouho trvat a budeme se s hosty moci podělit o zážitky z posezení v naší upravené restauraci a všichni společně si vychutnáme výborné jídlo a jedinečný výhled na Náchod a jeho okolí. Tým pod vedením vyhlášeného šéfkuchaře Honzy Nedělky plánuje degustační večery, zahradní grilovačky a mnoho dalšího,“
zve na Vyhlídku Jana Klimešová a děkuje všem hostům za podporu v této zvláštní době.

Redakce
NachodskySWING.cz
Foto: archiv Beránek a Vyhlídka Resort


Čtěte také